Hakkımızda

1993 yılında, güzellik ve sağlık alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir ekip olarak yola çıktık. Bu ekip, insanların doğal güzelliklerini korumalarını ve sağlıklı cilde sahip olmalarını hedefliyordu. İşte bu hedefle, cilt bakımı ve güneş koruma ürünleri alanında markamızı sizlerle buluşturduk.

Kuruluşumuzdan beri yüksek kalite standartlarını esas alarak hijyenik koşullarda ürettiğimiz ürünlerimizi, güven ve sağlık prensiplerine uygun şekilde tükeci ile buluşturuyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek global kozmetik sektöründeki yerimizi aldık. Yenilikçi ruhunu, yılların deneyimiyle harmanlayıp kaliteden taviz vermeyerek ürünlerimize yansıtmaya devam ediyoruz.

Bugün, 1993'ten gelen o tecrübe ve tutkuyla, cilt bakımı ve güneş koruma ürünleri alanında tanınan ve sevilen bir marka olduk. Müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaya devam ediyoruz. İlkelerimizden ve başlangıç vizyonumuzdan asla ödün vermedik ve gelecekte de yenilikçi ürünlerimizle müşterilerimizi mutlu etmeye devam edeceğiz.


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR